BALENÍ DÁRKŮ
Informační email
Vaše emailová adresa: *
 
BALENÍ DÁRKŮ

Balení dárků probíhá pouze na prodejně Dárečkov OC Borská pole. Nejsme klasickou balící službou, proto upředňostňujeme dárky zakoupené na naší prodejně. V obdobíbí Letních prázdnin tuto službu z personálních důvodů neposkytujeme.

Klasické

Klasické balení dárků je tady pro všechny, kteří se doma nechtějí trápit a chtějí aby jejich dárek vypadal skvěle.

Cena je podle spotřeby papíru od 29Kč.

Luxusní

Když Vám na dárku opavdu záleží, vyzdobíme ho přesně podle vaší představy. Pracujeme se širokým sortimentem materiálů a tak vám dárek zabalíme do ručně vyráběného papíru nebo do moderní leské folie.

Cena je podle spotřeby papírů a použitých materiálů od 49Kč.

Exklusivní

Pro ty z Vás, kteří by chtěli mít na dárku holubičky, z láhve nevěstu nebo dětský dárek ve tvaru autíčka, určitě zaujme dárkové balení exclusive. Využíváme možnost skládání zvířátek a ornamentů z papíru, použití speciálních děrovaček a mnoho dalších fíglů.

Cena tohoto balení je dle náročnosti, spotřeby papírů a použitých dekorací od 99Kč.

 

 

 

VĚTŠÍ MNOŽSTVÍ DÁRKŮ

Rádi Vám zablíme i velké množství dárků. Možná individuální domluva a sleva.

 

TĚŽKÉ A OBJEMNÉ DÁRKY

Máte-li velký nebo těžký dárek, přijedeme kamkoliv po Plzni (do 10km od Plzně) a dárek zabalíme přímo u Vás. Paušální poplatek za tuto službu je 100Kč.

Pokud potřebujete dárek zabalit ve vzdálenějším měste či obci, napište nás, také se domluvíme.

Zabalíme Vám pračku, motorku, bazén, auto,...

 

MAŠLE, PAPÍR, KRABICE

Veškerý náš balicí sortiment je také možné zakoupit samostatně.Vánoční zlatá Skotská kostka Beruška Vánoční sobi Na modré vlně Na zeleno Moderní kolečka Stříbrný proužek Pro mladší sestru Jemné až svatební Pro hezký den Mokrý styl Ženich a nevěsta Košile Modrá je dobrá Růže Mašinka Srdíčka

MDE1MzNmZT